joomla templates top joomla templates template joomla

Policjanci zatrzymali dilera i przechwycili ponad 1000 porcji amfetaminy

D.D./Wroclaw.eserwis.info, info/foto: Policja, Wrocław włącz . Opublikowano w Wrocław wiadomości

Kryminalni Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przestępstwa narkotykowe. W miejscu jego zamieszkania funkcjonariusze znaleźli amfetaminę, z której można było uzyskać ponad 1000 porcji handlowych. Zabezpieczono również wagę elektroniczną do porcjowania narkotyków oraz pieniądze. O jego dalszym losie zdecyduje teraz sąd. Zatrzymanemu może grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 Funkcjonariusze Referatu do walki z Przestępczością Narkotykową Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu, prowadząc działania operacyjne, ustalili osobę, która może zajmować się rozprowadzaniem środków odurzających.

W związku z tym policjanci zatrzymali 27-letniego mieszkańca Wrocławia. Funkcjonariusze w jednym z mieszkań na terenie stolicy Dolnego Śląska ujawnili ponad 1000 porcji handlowych amfetaminy. Ponadto zabezpieczono również wagę elektroniczną do porcjowania narkotyków oraz pieniądze.

Obecnie policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy w tym również to skąd zatrzymany posiadał narkotyki i gdzie one miały trafić.

 

Przypomnijmy, że za posiadanie środków odurzających znacznej ilości oraz handel nimi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.