joomla templates top joomla templates template joomla

Pierwszy Dreamliner KLM przyleciał na Schiphol

Agnieszka Plewczyńska, Air France KLM Poland włącz . Opublikowano w Wrocław wiadomości

Holenderska linia oficjalnie odebrała swojego pierwszego Boeinga 787. Dreamliner KLM już wkrótce zacznie latać na wybranych trasach międzykontynentalnych 

Brave Kids opanują Wrocław! Poznaj harmonogram wydarzeń

Anita Nowak włącz . Opublikowano w Wrocław

To już 6. edycja projektu Brave Kids. Do Wrocławia przyjeżdżają tancerze z Rio de Janeiro, artyści z Buriacji i Ukrainy oraz aktorzy ze Słowacji. Będą energetyczne spektakle, inspirujące spotkania i warsztaty oraz głośna i barwna parada w Rynku. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny.

Darmowe badanie znamion we Wrocławiu

Anita Nowak włącz . Opublikowano w Wrocław wiadomości

Niepokoi Cię kolorowe znamię lub wystający pieprzyk, ale nadal nie znalazłeś czasu na wizytę u dermatologa? Skorzystaj z bezpłatnych badań w czarnym namiocie kampanii Rakoobrona podczas Dnia Społecznej SUPER MOCY! 

Odważne dzieci ponownie we Wrocławiu

Anita Nowak włącz . Opublikowano w Wrocław

Startuje 6. edycja projektu edukacyjnego Brave Kids. Chcesz gościć w swoim domu młodych artystów z Ukrainy, Brazylii, Estonii lub Maroka? Przyjdź 30 marca do Konturów Kultury na spotkanie informacyjne i dowiedz się więcej!

Wrocławianka mistrzynią Europy w wizażu

Agata Wąsowicz włącz . Opublikowano w Wrocław wiadomości

Po raz pierwszy w historii Polka wywalczyła złoty medal na mistrzostwach Europy w makijażu artystycznym. Wrocławianka Anja Piotrowska wczoraj wróciła z Rosji. Z Yekaterinburga przywiozła tytuł mistrzyni najbardziej elitarnego konkursu dla wizażystów na świecie. 

217 osób ewakuowanych z budynku Państwowej Inspekcji Pracy we Wrocławiu

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Wrocław wiadomości

217 osób zostało ewakuowanych z budynku Państwowej Inspekcji Pracy we Wrocławiu z powodu wyczuwalnego zapachu siarkowodoru. - Największe stężenie gazu było w serwerowni - poinformował Mariusz Urbaniak ze straży pożarnej we Wrocławiu. Zdaniem strażaków, gaz wydostawał się z akumulatorów zasilających urządzenia w tym pomieszczeniu.

MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów Wielkopolski pokonuje Betard Sparta Wrocław 50:40

PGE Ekstraliga/x-news włącz . Opublikowano w Wrocław

W 13. serii spotkań PGE Ekstraligi MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów Wielkopolski pokonali Betard Sparta Wrocław 50:40. Taki sam rezultat, tyle, że na korzyść "Spartan" padł pod koniec maja w stolicy Dolnego Śląska, co oznacza, że żadna z drużyn nie zdobyła punktu bonusowego.

Nie zauważył radiowozu - zlekceważył czerwone światło, podwójną ciągłą oraz przejście dla pieszych

Policja Dolnośląska/x-news włącz . Opublikowano w Wrocław

Policja we Wrocławiu zatrzymała kierowcę, który nie zastosował się do sygnalizacji, przejeżdżając przez skrzyżowanie na czerwonym świetle, zignorował podwójną linię ciągła i przejście dla pieszych. Wszystko to tuż pod okiem funkcjonariuszy, bo mężczyzna przejechał tuż obok radiowozu stojącego na tym samym skrzyżowaniu. 

Poznaj swoją skórę. Zrób bezpłatne USG

Aleksandra Palus włącz . Opublikowano w Wrocław

Stajesz przed półką w drogerii i nie wiesz, który krem będzie idealny dla twojej skóry? Teraz poznanie odpowiedzi będzie prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. We Wrocławiu będzie można skorzystać z USG skóry. Badanie jest darmowe, a liczba miejsc ograniczona. 

Większe samoloty SAS na wiosnę

Aleksandra Palus włącz . Opublikowano w Wrocław wiadomości

Skandynawskie linie SAS wprowadzą większe samoloty na trasie Wrocław – Kopenhaga. To efekt rosnącego zainteresowania pasażerów rejsami międzynarodowymi i przesiadkowymi ze stolicy Danii. Zmiany wejdą w życie z końcem marca, wraz z wiosenno-letnim rozkładem lotów.

Wrocławskie mosty, jakich nie znacie

Anita Nowak włącz . Opublikowano w Wrocław wiadomości

Ile jest mostów Rędzińskich? Który wrocławski most remontowano prawie 20 lat? Gdzie szukać prawdziwego mostu Oławskiego? Tego o mostach Wrocławia możecie nie wiedzieć, a może to stać się inspiracją do wzięcia udziału w programie „Mosty”.