joomla templates top joomla templates template joomla

Podwójne zabójstwo we Wrocławiu. Ofiary to prawdopodobnie pracownice agencji towarzyskiej

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Wrocław wiadomości

Dwa ciała kobiet znaleziono w jednym z mieszkań w centrum Wrocławia. Według lokalnych mediów ofiary to pracownice agencji towarzyskiej. Miały otrzymać po kilkanaście ciosów ostrym narzędziem. Śledztwo w tej sprawie prowadzi policja i prokuratura. Jak poinformowała policja, o sprawie poinformowali ich sąsiedzi.

Marsz muzułmanów we Wrocławiu. Demonstrowali sprzeciw wobec terroryzmu

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Wrocław wiadomości

Ulicami Wrocławia przeszedł marsz muzułmanów przeciw terroryzmowi. Wyznawcy islamu podkreślają, że potępiają wszystkie akty przemocy. - Muzułmanie ze względu na swoją doktrynę są potencjałem dla Polski i Europy. Doktryna muzułmańska wyklucza ekstremizm - powiedział Ali Abi Issa, imam Wrocławia.

Przepychanki w dniu premiery spektaklu "Śmierć i dziewczyna"

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Wrocław wiadomości

Przed premierą spektaklu "Śmierć i Dziewczyna" w Teatrze Polskim we Wrocławiu doszło do przepychanek z policją. Część uczestników protestu przeciwko - ich zdaniem pornograficznego przedstawieniu - blokowała wejście do budynku. 

Pierwszy Dreamliner KLM przyleciał na Schiphol

Agnieszka Plewczyńska, Air France KLM Poland włącz . Opublikowano w Wrocław wiadomości

Holenderska linia oficjalnie odebrała swojego pierwszego Boeinga 787. Dreamliner KLM już wkrótce zacznie latać na wybranych trasach międzykontynentalnych 

217 osób ewakuowanych z budynku Państwowej Inspekcji Pracy we Wrocławiu

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Wrocław wiadomości

217 osób zostało ewakuowanych z budynku Państwowej Inspekcji Pracy we Wrocławiu z powodu wyczuwalnego zapachu siarkowodoru. - Największe stężenie gazu było w serwerowni - poinformował Mariusz Urbaniak ze straży pożarnej we Wrocławiu. Zdaniem strażaków, gaz wydostawał się z akumulatorów zasilających urządzenia w tym pomieszczeniu.

MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów Wielkopolski pokonuje Betard Sparta Wrocław 50:40

PGE Ekstraliga/x-news włącz . Opublikowano w Wrocław

W 13. serii spotkań PGE Ekstraligi MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów Wielkopolski pokonali Betard Sparta Wrocław 50:40. Taki sam rezultat, tyle, że na korzyść "Spartan" padł pod koniec maja w stolicy Dolnego Śląska, co oznacza, że żadna z drużyn nie zdobyła punktu bonusowego.

Nie zauważył radiowozu - zlekceważył czerwone światło, podwójną ciągłą oraz przejście dla pieszych

Policja Dolnośląska/x-news włącz . Opublikowano w Wrocław

Policja we Wrocławiu zatrzymała kierowcę, który nie zastosował się do sygnalizacji, przejeżdżając przez skrzyżowanie na czerwonym świetle, zignorował podwójną linię ciągła i przejście dla pieszych. Wszystko to tuż pod okiem funkcjonariuszy, bo mężczyzna przejechał tuż obok radiowozu stojącego na tym samym skrzyżowaniu. 

Międzynarodowe ćwiczenia antyterrorystów w centrum Wrocławia

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Wrocław wiadomości

Jednostki antyterrorystyczne i ratownicze z Polski, Czech i Słowacji odbyły wspólne ćwiczenia w centrum Wrocławia. - Ideą tych ćwiczeń jest doskonalenie współpracy pomiędzy jednostkami specjalnymi, antyterrorystycznymi policji i wojska - wyjaśnił asp. szt. Paweł Petrykowski, rzecznik Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu. 

We Wrocławiu nie ma miejsca na takie postawy. Burza po proteście przeciwko imigrantom

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Wrocław wiadomości

Prezydent Wrocławia chce ukarania osób odpowiedzialnych - to reakcje na środowy (18.11) protest przeciwko imigrantom, który odbył się na wrocławskim Rynku. Towarzyszyły mu nie tylko obraźliwe hasła, ale spalono też kukłę Żyda. Na miejscu byli obecni policjanci, którzy zabezpieczali zgromadzenie, ale nie interweniowali.

Brave Kids opanują Wrocław! Poznaj harmonogram wydarzeń

Anita Nowak włącz . Opublikowano w Wrocław

To już 6. edycja projektu Brave Kids. Do Wrocławia przyjeżdżają tancerze z Rio de Janeiro, artyści z Buriacji i Ukrainy oraz aktorzy ze Słowacji. Będą energetyczne spektakle, inspirujące spotkania i warsztaty oraz głośna i barwna parada w Rynku. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny.

Darmowe badanie znamion we Wrocławiu

Anita Nowak włącz . Opublikowano w Wrocław wiadomości

Niepokoi Cię kolorowe znamię lub wystający pieprzyk, ale nadal nie znalazłeś czasu na wizytę u dermatologa? Skorzystaj z bezpłatnych badań w czarnym namiocie kampanii Rakoobrona podczas Dnia Społecznej SUPER MOCY!