joomla templates top joomla templates template joomla

Wrocławskie profile najlepsze

wroclaw.pl włącz . Opublikowano w Wrocław wiadomości

altWedług rankingu miast w social mediach zorganizowanego przez miesięcznik Press – Wrocław zajmuje pierwsze miejsce, wyprzedzając aż o 10 punktów Kraków. Jurorzy- specjaliści w zakresie marketingu terytorialnego i społeczności internetowych- oceniali oficjalne profile 17 miast wojewódzkich pod kątem sześciu kryteriów- idei profilów, aktywności, jakości treści, efektywności ,budowania marki i interaktywności. Według miesięcznika Press profile Wrocławia na Facebooku, nk.pl, Twitterze i You Tube prezentują wysoki poziom, są mocno zintegrowane z marka miasta, żyją tematami aktualnymi i ważnymi dla mieszkańców- od festiwali , przez otwarcie obwodnicy, po nowy parking

Trening czyni mistrza

powiatwroclawski.pl włącz . Opublikowano w Wrocław powiatowe

altParafrazując słynne powiedzenie chciałoby się rzec „ćwiczenia czynią mistrza” obserwując strażaków, którzy stanęli w szranki podczas Zawodów Sportowo – Pożarniczych Ochotniczych Straży Pożarnych Powiatu Wrocławskiego, zorganizowanych w dniu 10 października 2010 r. na stadionie w Kobierzycach. Tego dnia dopisała zarówno pogoda jak i licznie przybyła publiczność, która gromkimi okrzykami zagrzewała strażaków do walki. Zawody zorganizował Zarząd Powiatowego Oddziału Związku Ochotniczych Straży Pożarnych we Wrocławiu, przy wsparciu Komendy Miejskiej PSP we Wrocławiu, władz samorządowych Powiatu Wrocławskiego i Gminy Kobierzyce.

Amerykanie doceniają Wrocław

wroclaw.pl włącz . Opublikowano w Wrocław wiadomości

altAmerykańska Izba Handlowa w Polsce przyznała nagrody AmCham Award. Rafał Dutkiewicz odebrał nagrodę w kategorii "Miasto i prezydent najbardziej przyjazne inwestorom". W trakcie uroczystości, w sobotę 23 października 2010 r. nagrody otrzymali także: Leszek Balcerowicz i Jerzy Koźmiński. Pozostałe nagrody przyznano w kategoriach: Inwestor Roku oraz Przedsiębiorca Roku AmCham.