joomla templates top joomla templates template joomla

We Wrocławiu nie ma miejsca na takie postawy. Burza po proteście przeciwko imigrantom

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Wrocław wiadomości

Prezydent Wrocławia chce ukarania osób odpowiedzialnych - to reakcje na środowy (18.11) protest przeciwko imigrantom, który odbył się na wrocławskim Rynku. Towarzyszyły mu nie tylko obraźliwe hasła, ale spalono też kukłę Żyda. Na miejscu byli obecni policjanci, którzy zabezpieczali zgromadzenie, ale nie interweniowali.

Pierwszy Dreamliner KLM przyleciał na Schiphol

Agnieszka Plewczyńska, Air France KLM Poland włącz . Opublikowano w Wrocław wiadomości

Holenderska linia oficjalnie odebrała swojego pierwszego Boeinga 787. Dreamliner KLM już wkrótce zacznie latać na wybranych trasach międzykontynentalnych 

217 osób ewakuowanych z budynku Państwowej Inspekcji Pracy we Wrocławiu

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Wrocław wiadomości

217 osób zostało ewakuowanych z budynku Państwowej Inspekcji Pracy we Wrocławiu z powodu wyczuwalnego zapachu siarkowodoru. - Największe stężenie gazu było w serwerowni - poinformował Mariusz Urbaniak ze straży pożarnej we Wrocławiu. Zdaniem strażaków, gaz wydostawał się z akumulatorów zasilających urządzenia w tym pomieszczeniu.

MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów Wielkopolski pokonuje Betard Sparta Wrocław 50:40

PGE Ekstraliga/x-news włącz . Opublikowano w Wrocław

W 13. serii spotkań PGE Ekstraligi MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów Wielkopolski pokonali Betard Sparta Wrocław 50:40. Taki sam rezultat, tyle, że na korzyść "Spartan" padł pod koniec maja w stolicy Dolnego Śląska, co oznacza, że żadna z drużyn nie zdobyła punktu bonusowego.

Nie zauważył radiowozu - zlekceważył czerwone światło, podwójną ciągłą oraz przejście dla pieszych

Policja Dolnośląska/x-news włącz . Opublikowano w Wrocław

Policja we Wrocławiu zatrzymała kierowcę, który nie zastosował się do sygnalizacji, przejeżdżając przez skrzyżowanie na czerwonym świetle, zignorował podwójną linię ciągła i przejście dla pieszych. Wszystko to tuż pod okiem funkcjonariuszy, bo mężczyzna przejechał tuż obok radiowozu stojącego na tym samym skrzyżowaniu. 

Poznaj swoją skórę. Zrób bezpłatne USG

Aleksandra Palus włącz . Opublikowano w Wrocław

Stajesz przed półką w drogerii i nie wiesz, który krem będzie idealny dla twojej skóry? Teraz poznanie odpowiedzi będzie prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. We Wrocławiu będzie można skorzystać z USG skóry. Badanie jest darmowe, a liczba miejsc ograniczona. 

Większe samoloty SAS na wiosnę

Aleksandra Palus włącz . Opublikowano w Wrocław wiadomości

Skandynawskie linie SAS wprowadzą większe samoloty na trasie Wrocław – Kopenhaga. To efekt rosnącego zainteresowania pasażerów rejsami międzynarodowymi i przesiadkowymi ze stolicy Danii. Zmiany wejdą w życie z końcem marca, wraz z wiosenno-letnim rozkładem lotów.

Brave Kids opanują Wrocław! Poznaj harmonogram wydarzeń

Anita Nowak włącz . Opublikowano w Wrocław

To już 6. edycja projektu Brave Kids. Do Wrocławia przyjeżdżają tancerze z Rio de Janeiro, artyści z Buriacji i Ukrainy oraz aktorzy ze Słowacji. Będą energetyczne spektakle, inspirujące spotkania i warsztaty oraz głośna i barwna parada w Rynku. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny.

Darmowe badanie znamion we Wrocławiu

Anita Nowak włącz . Opublikowano w Wrocław wiadomości

Niepokoi Cię kolorowe znamię lub wystający pieprzyk, ale nadal nie znalazłeś czasu na wizytę u dermatologa? Skorzystaj z bezpłatnych badań w czarnym namiocie kampanii Rakoobrona podczas Dnia Społecznej SUPER MOCY! 

Odważne dzieci ponownie we Wrocławiu

Anita Nowak włącz . Opublikowano w Wrocław

Startuje 6. edycja projektu edukacyjnego Brave Kids. Chcesz gościć w swoim domu młodych artystów z Ukrainy, Brazylii, Estonii lub Maroka? Przyjdź 30 marca do Konturów Kultury na spotkanie informacyjne i dowiedz się więcej!

Wrocławianka mistrzynią Europy w wizażu

Agata Wąsowicz włącz . Opublikowano w Wrocław wiadomości

Po raz pierwszy w historii Polka wywalczyła złoty medal na mistrzostwach Europy w makijażu artystycznym. Wrocławianka Anja Piotrowska wczoraj wróciła z Rosji. Z Yekaterinburga przywiozła tytuł mistrzyni najbardziej elitarnego konkursu dla wizażystów na świecie.