joomla templates top joomla templates template joomla

Nie zauważył radiowozu - zlekceważył czerwone światło, podwójną ciągłą oraz przejście dla pieszych

Policja Dolnośląska/x-news włącz . Opublikowano w Wrocław

Policja we Wrocławiu zatrzymała kierowcę, który nie zastosował się do sygnalizacji, przejeżdżając przez skrzyżowanie na czerwonym świetle, zignorował podwójną linię ciągła i przejście dla pieszych. Wszystko to tuż pod okiem funkcjonariuszy, bo mężczyzna przejechał tuż obok radiowozu stojącego na tym samym skrzyżowaniu. 

Darmowe badanie znamion we Wrocławiu

Anita Nowak włącz . Opublikowano w Wrocław wiadomości

Niepokoi Cię kolorowe znamię lub wystający pieprzyk, ale nadal nie znalazłeś czasu na wizytę u dermatologa? Skorzystaj z bezpłatnych badań w czarnym namiocie kampanii Rakoobrona podczas Dnia Społecznej SUPER MOCY! 

Odważne dzieci ponownie we Wrocławiu

Anita Nowak włącz . Opublikowano w Wrocław

Startuje 6. edycja projektu edukacyjnego Brave Kids. Chcesz gościć w swoim domu młodych artystów z Ukrainy, Brazylii, Estonii lub Maroka? Przyjdź 30 marca do Konturów Kultury na spotkanie informacyjne i dowiedz się więcej!

Wrocławianka mistrzynią Europy w wizażu

Agata Wąsowicz włącz . Opublikowano w Wrocław wiadomości

Po raz pierwszy w historii Polka wywalczyła złoty medal na mistrzostwach Europy w makijażu artystycznym. Wrocławianka Anja Piotrowska wczoraj wróciła z Rosji. Z Yekaterinburga przywiozła tytuł mistrzyni najbardziej elitarnego konkursu dla wizażystów na świecie. 

DNI AKTYWNOŚCI MALUCHA we Wrocławiu

Anna Nowocień-Rega włącz . Opublikowano w Wrocław

Dziecięcy teatr, spotkanie z mówiącą po niemiecku wróżką, wesoła matematyka czy ceramika dla przedszkolaków to tylko niektóre zajęcia, w jakich już niedługo będą mogli uczestniczyć najmłodsi wrocławianie. 

 

Herosi w pasiakach

wroclaw.pl włącz . Opublikowano w Wrocław wiadomości

altUkryta dotąd w archiwalnych dokumentach nieznana historia sportowych zmagań za drutami hitlerowskiego obozu koncentracyjnego Gross–Rosen wychodzi na światło dzienne. Wystawę można zobaczyć do końca roku (być może będzie dostępna dłużej) na Stadionie Miejskim we Wrocławiu.

Piękna i upiorna

wroclaw.pl włącz . Opublikowano w Wrocław wiadomości

altPiękna i upiorna stacja Brochów W czerwcu tego roku pisaliśmy, że Brochów, pierwsza stacja za Głównym, również przechodzi odnowę i że na razie nie widać szans, by objęła ona obydwa perony dworca.

Poznaj swoją skórę. Zrób bezpłatne USG

Aleksandra Palus włącz . Opublikowano w Wrocław

Stajesz przed półką w drogerii i nie wiesz, który krem będzie idealny dla twojej skóry? Teraz poznanie odpowiedzi będzie prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. We Wrocławiu będzie można skorzystać z USG skóry. Badanie jest darmowe, a liczba miejsc ograniczona. 

Większe samoloty SAS na wiosnę

Aleksandra Palus włącz . Opublikowano w Wrocław wiadomości

Skandynawskie linie SAS wprowadzą większe samoloty na trasie Wrocław – Kopenhaga. To efekt rosnącego zainteresowania pasażerów rejsami międzynarodowymi i przesiadkowymi ze stolicy Danii. Zmiany wejdą w życie z końcem marca, wraz z wiosenno-letnim rozkładem lotów.

Wrocławskie mosty, jakich nie znacie

Anita Nowak włącz . Opublikowano w Wrocław wiadomości

Ile jest mostów Rędzińskich? Który wrocławski most remontowano prawie 20 lat? Gdzie szukać prawdziwego mostu Oławskiego? Tego o mostach Wrocławia możecie nie wiedzieć, a może to stać się inspiracją do wzięcia udziału w programie „Mosty”. 

Bezkonkurencyjny wroSIP

powiatwroclawski.pl włącz . Opublikowano w Wrocław powiatowe

altTo już kolejne wyróżnienie dla Systemu Informacji Przestrzennej Powiatu Wrocławskiego wroSIP. Tym razem Moduł ogólny serwisu zdobył zaszczytne, pierwsze miejsce w konkursie Stowarzyszenia Kartografów Polskich na „Internetową mapę roku 2012" w kategorii głównej, tj. opracowanie kartograficzne.

Z gliny ulepione

powiatwroclawski.pl włącz . Opublikowano w Wrocław powiatowe

altJuż po raz 11 Powiatowy Zespół Szkół Nr 1 w Krzyżowicach otworzył swoje podwoje dla młodych artystów z terenu powiatu wrocławskiego. Z zaproszenia do udziału w jesiennej edycji Pleneru Artystycznego skorzystało blisko 50 uczniów reprezentujących pobliskie szkoły i placówki kulturalne oraz opiekuńczo-wychowawcze.

Wielkie emocje

powiatwroclawski.pl włącz . Opublikowano w Wrocław powiatowe

altWielkie emocje na Torze kartingowym Mała Monza Niedozwolona prędkość i ogromna dawka adrenaliny czekają na wszystkich, którzy w weekend 27 i 28 października odwiedzą Tor Kartingowy Mała Monza.